Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100311 Library:30120 in /home/lcdledplazmatele/public_html/system/storage/modification/system/library/db/mysqli.php on line 7
Garanti Ve Iade Kosullari

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları !

Stoklarımızdaki ürünlere üretici firmalar tarafından garanti verilmemektedir.

Sıfır
Gönderilen tüm ürünler bir hafta (7 gün) Süre olarak Dijital Elektronik tarafında garanti verilmektedir.Bu süre zarfında ürün ile ilgili sıkıntı yada sorun yaşandıgında bizimle irtibata geçiniz.

2. El Kart Gönderilerimiz de Garanti Bulunmamakta dır.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için ürünlerin üzerindeki test stıcer,ları kaldırılmamalı ve yedek parça üzerinde hiçbir şekilde işlem yapılmamalıdır.

Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları !

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. 

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Ürün iadesi orjınal ambaljında yapılmalıdır, 

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.